Minipůjčovna kostýmů

Za několik let existence našeho oddílu se nasbíralo mnoho různých kostýmů, které jsme využívali a stále využíváme při skautských i neskautských akcích. Po nějaké době přišla myšlenka, že je škoda nechat kostýmy ležet jen tak ve skříni, a že by bylo fajn zařídit takovou malou půjčovnu kostýmů, kterou mohou využívat skauti i neskauti pro skautské i soukromé akce.

Za půjčení kostýmů nechceme přijímat hotovost, ale můžeme se individuálně domluvit na tom, co by se nám hodilo do klubovny (fixy, papíry apod.).

Kdybyste si chtěli kostýmy vypůjčit, stačí si vybrat, napsat na mail anna.macickova.morkov@seznam.cz a přijet si kostýmy vyzvednout do naší mořkovské klubovny, podrobnosti domluvíme individuálně.

Neváhejte a vybírejte! :)

P.S. Naši půjčovnu budeme postupně rozšiřovat, takžy kdyby tady zatím nebyl potřebný kousek, stačí napsat a zeptat se.

Objednávání:

- Při výpujčce šatů staší napsat "Šaty č. ...".

- Pokud si chcete půjčit jiné kousky oblečení, napište sekci, ze které vybíráte, číslo fotky a vypište oblečení, o které máte zájem, např. "Sukně a halenky, č. 1, sukně, košile".